Návrh a příprava

S námi dostáváte kompletní servis, kdy za Vás řešíme většinu problémů spojených s návrhem a realizací – „Staráme se, abyste se nestarali“.


Návrh ve 3D - vizualizace

V rámci přípravy Vám zpracujeme projektovou dokumentaci a 3D vizualizalizaci Vašeho interiéru, abyste dopředu měli představu, jak bude Váš interiér vypadat a působyt na Vaše smysly. Zároveň získáte představu o prostoru a funkčnosti navržené dispozice. Díky komplexnímu návrhu a realizaci jedním týmem dostáváte 100% řešení, kdy jednotlivé interiérové prvky a systémy jsou ve vzájmné funkční a vzhledové harmonii.


Příprava a zařízení stavebního povolení

V případě, že změny budou vyžadovat schválení stavebního úřadu formou ohlašení či stavebního povolení, zajistíme veškeré potřebné dokumenty a potřebnou komunikaci se všemi dotčenými úřady a orgány a vydání stavebního povolení


Prováděcí dokumentace

Pro složitější realizace jsme připraveni zpracovat potřebnou prováděcí a výrobní dokumentaci složitějších detailů či celků-


Stavební dozor

Samozřejmostí je u nás denní stavební dozor při realizaci, kterou provádí osoba s potřebnou autorizací, aby výsledné dílo bylo nejen krásné navrch, ale i funkční a kvalitně provedené, pro Vaše dlouhodobé používání.